Uniejowska 48b, 62-700 Turek office@m-way.pl
  • Polski
  • Deutsch

Test page EN

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników zaczyna od strony z informacjami o sobie, która zapozna ich przed odwiedzającymi witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!

FAQ

Czy posiadają Państwo licencję oraz certyfikaty?

Firma M-way posiada niezbędne licencje oraz certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe. Ponadto otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający rzetelność oraz wiarygodność naszej firmy. W celu zapoznania się z nimi zapraszamy do podstrony O firmie.

Do jakich Państw jeździ firma M-way?

Obsługujemy takie kraje jak: PL, DE, SE, NO, DK, AT, F, UK, NL, BE Przewozimy ładunki ADR oraz posiadamy pozwolenia na przewóz odpadów w krajach Europy.

Jakiego rodzaju naczep Państwo operują?

Chłodnia, plandeki – standard, mega, walkingfloor.

Jakiego rodzaju towar mogą Państwo przewieźć?

Odpady w krajach Europy, ładunki ADR, towar w temperaturze kontrolowanej.

W jakich godzinach pracuje biuro firmy?

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Natomiast kontakt ze spedytorem jest całodobowy.