Uniejowska 48b, 62-700 Turek office@m-way.pl
 • English
 • Deutsch

Polityka prywatności

Polityka prywatności strony m-way.pl

 1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług związanych z zakupem zabawek.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest M-way Transport Dawid Marciniak z siedzibą w Żdżary 25, 62-704 Kawęczyn, NIP 6681943673.
 2. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 3. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 4. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
 5. a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
 6. b) poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
 7. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
 8. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
 9. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 10. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 12. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis m-way.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.

FAQ

Czy posiadają Państwo licencję oraz certyfikaty?

Firma M-way posiada niezbędne licencje oraz certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe. Ponadto otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający rzetelność oraz wiarygodność naszej firmy. W celu zapoznania się z nimi zapraszamy do podstrony O firmie.

Do jakich Państw jeździ firma M-way?

Obsługujemy takie kraje jak: PL, DE, SE, NO, DK, AT, F, UK, NL, BE Przewozimy ładunki ADR oraz posiadamy pozwolenia na przewóz odpadów w krajach Europy.

Jakiego rodzaju naczep Państwo operują?

Chłodnia, plandeki – standard, mega, walkingfloor.

Jakiego rodzaju towar mogą Państwo przewieźć?

Odpady w krajach Europy, ładunki ADR, towar w temperaturze kontrolowanej.

W jakich godzinach pracuje biuro firmy?

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00. Natomiast kontakt ze spedytorem jest całodobowy.