Uniejowska 48b, 62-700 Turek office@m-way.pl
  • English
  • Deutsch

Trucking

Trucking

Współpraca M-Way Transport przyniesie Państwu wiele korzyści, dzięki czemu każdy będzie zadowolony ze współpracy z naszą firmą.

1. Stały dostęp do danych

Posiadamy systemy GPS, które pozwalają na ciągłą obserwację naszej floty, dzięki czemu w każdej chwili mają Państwo możliwość uzyskania dokładnych danych telematycznych.

2. Pomoc oraz profesjonalizm kierowców

Nasi kierowcy odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków. Jeśli jest taka potrzeba są otwarci na pomoc przy czynnościach związanych z załadunkiem i rozładunkiem. Nieobca jest im obsługa wózka widłowego. Gotowi są do pracy w różnych krajach, ponieważ doskonale znają przepisy obowiązujące w państwach, które obsługujemy.

3. Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół składa się z młodej i wykwalifikowanej kadry, która ma stały kontakt z kierowcami oraz klientami. Spedytorzy są otwarci na pomoc w każdej sytuacji i  rozwiązywanie bieżących problemów.

4. Nowoczesna flota

Posiadamy świetnie wyposażoną flotę, która dzięki regularnej wymianie sprawia, że rzadko dochodzi do awarii, co ułatwia dostarczenie towarów na czas.

5. Zmiany kierowców na Zachodzie Europy

Zmiany naszych kierowców odbywają się w systemie 2/2, czyli 2 tygodnie pracy i 2 tygodnie w domu. Zmiany mają miejsce na Zachodzie Europy ( Niemcy).

6. Ciągniki sporadycznie wracają do kraju

Nie ma potrzeby, aby ciągniki regularnie wracały do naszego kraju. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu wszystkich procesów transportowych.

7. Kontrakt serwisowy naczep w Europie

Jeśli dojdzie do awarii, nie ma potrzeby ściągania auta do Polski. Naczepa jest serwisowana w kraju, w którym doszło do awarii. Przyczynia się to do oszczędności czasu oraz pieniędzy.

Bezpłatna wycena

    Wyślij nam zapytanie, a my wycenimy usługę jakiej potrzebujesz.
    Wolisz uzyskać wycenę telefoniczną?
    Zadzwoń do nas: +48 782 677 800