Uniejowska 48b, 62-700 Turek office@m-way.pl
  • English
  • Deutsch

Bezpieczny i pewny transport

Bezpieczny i pewny transport

Całodobowa opieka nad zleceniami.

Nie musisz się bać o swój ładunek!

Bezpieczeństwo twojego towaru jest dla nas priorytetem, dlatego dokładnie kontrolujemy jego drogę od miejsca załadunku, aż do miejsca jego przeznaczenia. Nasi wykwalifikowani spedytorzy są dla Ciebie dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! W opiece nad zleceniami pomagają nam systemy telematyczne, m.in. Logisat.

 

Dostawa JUST-IN-TIME!

Koncepcja Just In Time jest jedną z najczęściej stosowanych w logistyce, określana w j. polskim pojęciem „dokładnie na czas”.

Rynek transportowy staje się coraz bardziej wymagający. Jednak dzięki wdrażaniu nowych rozwiązań i wykwalifikowanemu personelowi, możemy zagwarantować, że Państwa towar zostanie odebrany oraz dostarczony zgodnie ze zleceniem i zawsze na czas!

Bezpieczny i pewny transport
Bezpieczny i pewny transport

Przewóz odpadów na terenie Europy i ADR?

To dla nas nie problem! Nasza firma oferuje profesjonalne usługi w zakresie przewozu towaru ADR, oraz posiadamy pozwolenie na przewóz odpadów na terenie Europy. Oferujemy przewóz ładunków niebezpiecznych także w temperaturze kontrolowanej. Mając na uwadze zagrożenie, jakie niesie za sobą transport towarów niebezpiecznych, naszym priorytetem jest terminowość dostawy jak i bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Każdy pojazd posiada niezbędne wyposażenie, oznakowanie ADR dostosowane do przewożonego towaru.

Bezpłatna wycena

    Wyślij nam zapytanie, a my wycenimy usługę jakiej potrzebujesz.
    Wolisz uzyskać wycenę telefoniczną?
    Zadzwoń do nas: +48 782 677 800